Lalki jak z bajki/ Dolls like a fairy tale

Po długim czasie realizowania zamówień dla Was (za co bardzoooo dziękuję!) nastała chwila na zrealizowanie własnych dziecięcych marzeń - stworzyłam laleczki, które dłuuugo chodziły mi po głowie ;)
Chciałam aby wyglądały jak z zaginionego świata, pełnego magi i czarów, tam gdzie można ujrzeć dziwne stworzonka, elfy i wróżki .... ;)

Przedstawiam Wyrocznie ze Śnieżnego Królestwa. Jest tajemniczą damą o wielkich mocach. Stoi po stronie dobra, kocha ludzi i dlatego chce im pomagać. Z pozoru wydaje się bardzo chłodna i zdystansowana, ale to wypływ królestwa w jakim mieszka.
Ubrana w grube futro, które ma ochronić ją przed mrozem ... a pióra w garderobie to wynik ptactwa, które posiada w swojej jaskini - wszędzie ich pełno ;D
Koniec bajek ... oglądajcie!

Komentarze

  1. od dzieciństwa histerycznie boję się piór, ale ... do Wyroczni mam ochotę się mocno przytulić. I jeszcze wiedząc, że kocha ludzi i życzy im dobrze, czuję jak opadają moje powieki. Mam kolorowe sny i wstaję silniejsza <3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wszystkie zabawki jakie wychodzą z pod mojej ręki są pozytywnie nicestwione do świata i ludzi ;) cieszę się, że Wyrocznia ma tak dobry wypływ na innych i łagodzi ukryte lęki i zranienia ;)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty