O mnie

Kim jest Lady Stump?

Lady Stump, drobna kobieta, która ma wiele pomysłów w głowie, wielkie serce, wesołego męża i trzy grube koty, po prostu Pani Pieniek ;P

Z wewnętrznej potrzeby zaczęła tworzyć już w dzieciństwie. Szyła ubrania dla lalek, projektowała im domki, pokoje, mebelki. Samymi lalkami nie chciała się bawić, bo tworzenie całej otoczki było dla niej ciekawsze. Z biegiem lat Lady rozwijała swój świat piękna i miłości do sztuki. Kiedy wyrosła z lalek, szyła ubrania dla młodszej siostry. Pierwsze ogrodniczki ze starego koca były jej wielkim osiągnięciem! ;) Na talent do rysowania i malowania była już skazana dzięki swojemu tacie, dlatego postanowiła rozwijać się i w tej dziedzinie.

Kiedy dojrzała do decyzji "co dalej?" ... podjęła naukę w Liceum Plastycznym. Wtedy zaczęła się jej prawdziwa przygoda ze sztuką. Nauczyła się rzeźbić, projekotwać, malować, rysować, fotografować, tkać gobeliny i jeszcze wiele innych rzeczy. Odkrywała coraz to więcej i więcej. Inspirowała się wspaniałymi twórcami sztuki i marzyła, że kiedyś i ona taka będzie ;)

Minęły lata, skończyła się szkoła średnia, studia ale marzenia o tworzeniu piękna zostały. Kupiła maszynę do szycia (choć dotychczas szyła tylko ręcznie) i postanowiła okiełznać to "niebezpieczne" urządzenie.
Były pierwsze próby, pierwsze projekty, zabawki, które ku jej zaskoczeniu spodobały się odbiorcom.
Sama jednak chciała czegoś więcej, bardziej ambitnego i oryginalnego, dlatego siedziała i myślała...

... i wymyśliła, tak właśnie narodziła się Lady Stump!Komentarze

Popularne posty