Poznaj kilka sposobów na zawiązanie szalika

Specjalnie dla Was postanowiłam przygotować post o tym jak najlepiej jest nosić szalik.
W końcu  szyję dla Was szaliki liski, ale nigdy nie pokazałam jak je nosić.
Oczywiście te propozycje możecie przenieść na grunt swoich prywatnych, dzierganych szaliczków, które mam nadzieję, że w tej porze roku nosicie codziennie.
Szale nie tylko są praktyczne i ogrzewają naszą szyję, chronią przed mrozem, wiatrem, śniegiem, ale też są dekoracyjnym elementem naszej garderoby. 
Warto mieć ich zapas w szafie, aby można było dopasować odpowiedni kolor, wzór czy grubość do danej okazji czy ubrania.Pomysły, które tu pokazuje świetnie sprawdzą się również przy szalikach dla dzieci.
W końcu szaliki Lady Stump są dla każdego - małego i dużego fana oryginalnych rzeczy.

Na pierwszym zdjęciu widzimy klasycznego lisa obwiązanego raz na szyi.
Świetnie się prezentuje w tej zimowej aurze, prawda? ;)Tutaj jeszcze jeden przykład tego wszechstronnego i jakże nieznudzonego sposobu noszenia szalika.
Jak widzicie liskowi się podoba takie leżenie ;DPrzy kolejnym wiązaniu pozuje czarny szalik lisek w stonowanej kolorystyce. Jest jednym z najdłuższych naszych szalików ( 210 cm ) i dlatego można z niego wyczarować dużo innych pomysłów na noszenie.

Poniższe propozycje są bardzo ozdobne i sprawdzą się szczególnie przy prostych  płaszczach one size bez kołnierzy.

Idealne do swetrów o grubych splotach ...... i pasują niemal do każdej czapki dzierganej na drutach ;)


Ten szaliczek prezentuje bardzo oryginalne wiązanie a'la krawat ;D
Mnie bardzo się spodobało i jeśli jakiś pan zdecyduje się na noszenie tego szala 
to śmiało może go właśnie tak nosić.To wersja "wystaje mi lis" ;DDo sesji zaangażowaliśmy też Atomka, naszego najstarszego kocurka, niedługo kończy 11 lat 
( urodziny obchodzi w maju ;P )Pamiętajcie, że lisy lubią podziwiać świat i warto je ułożyć wygodnie na naszych ramionach, tak by mogły obserwować Wasze tyły ;DDługi szal sprawdzi się też jako okrycie ramion, pięknie wyeksponuje tatuaż na dekolcie.
Tutaj jest przede wszystkim ozdobą, myślę, że nie znajdzie się osoba, która nie zwróciłaby uwagi na Waszego lisa. Może ktoś zapyta - "mogę pogłaskać?" ;DNa koniec szalik, który był na samym początku, on z nielicznych ma łapki ( brzmi dziwnie, ale nie każdy zwierzoszalik ma na przodzie kończyny ). Łapki nie tyle są ozdobą, ale głównie są ze względów praktycznych.

A tak nosi szalik Lady Stump ( ŻARCIK ) ;)Jeśli spodobał się Wam mój wpis dajcie o sobie znać w komentarzach, będzie mi bardzo miło ;)
Szeroki wybór szalików znajdziecie TUTAJ

Udanego dnia!

Komentarze

Popularne posty